ПАТ «Карлівський машинобудівний завод» (KMZ Industries) є провідним виробником устаткування для обробки зерна в Україні, який пропонує проектування, виробництво, монтаж повного спектру обладнання для елеваторної промисловості. Підприємство здійснює поставку обладнання,  пусконалагоджувальні роботи, навчання персоналу та післяпродажний сервіс.

11.09.2018

 

ТОВ «Рост Агро» - одне з найуспішніших агропромислових підприємств Глобинського району, яке створено в 2000 році. Воно займає передові позиції серед насіннєвих господарств України.

Товариство успішно обробляє більше 8,0 тис. га землі Глобинського, Кременчуцького та Оржицького районів. Перевага у вирощуванні надається посівам кукурудзи,озимої пшениці, ячменю, гороху, а останнім часом і сорго - культурі, яка потребує певної просторової ізоляції. Товариство має надсучасний насіннєвий завод, оснащений високоефективним і, головне, економічно осмисленим обладнанням.

23.07.2018

          ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод» («ПААЗ») - українське  машинобудівне  підприємство з виробництва складної гальмівної апаратури для великовантажних автомобілів.

          Завод заснований 1 грудня 1945 року як підприємство з ремонту сільськогосподарської техніки (мотороремонтний завод). У 1950 році були побудовані моторний цех і заводоуправління і вже в 1953 році завод приступив до капітального ремонту вантажних автомобілів ГАЗ-АА і ГАЗ-ММ. У 1955 році на заводі освоєний ремонт автомобілів «Перемога».

11.07.2018

Компанії «УКРОЛІЯ», яка заснована в 2001 році, є сучасним підприємством України з переробки насіння соняшнику.

Більше 150 тис. га родючої полтавської землі є основною базою для вирощування якісної сировини з насіння природної селекції без генної модифікації.  

Екологічно чисте виробництво і відсутність хімічної обробки продукту дають можливість підприємству ТОВ «УКРОЛІЯ» зберегти натуральний смак олії і гарантувати 100 % якість своєї продукції.

04.07.2018

Товариство «Глобино Агро» - одне з наймолодших підприємств групи компаній «Глобино», що активно розвивається.

У користуванні фірми знаходиться 2200 га орної землі, на яких вирощується широкий асортимент сільськогосподарських культур, який постійно розширюється. Одна з пріоритетних цілей підприємства – збільшення площі оброблюваних земель в 6 разів протягом п'яти років.

«Глобино Агро» важлива ланка корпорації, оскільки є елементом вертикальної інтеграції виробництва:

14.06.2018

ТОВ «Чиста криниця», яке засновано в 2000 році, займається вирощуванням та зберіганням зернових, бобових та насіння олійних культур.  Виробничі потужності розташовані в Новосанжарському та Машівському районах Полтавської області. Загальний банк оброблюваних земель складає більше 50 тис. га.

На товаристві працює близько 950 осіб. Середня заробітна плата складає 11,0 тис. грн. в місяць.

05.09.2018

ТОВ «Виробничо-комерційне підприємство Миргородський завод термозберігаючих конструкцій», яке створено в 2002 році, на сьогоднішній день є провідним виробником профільних систем.

ТОВ «ВКП М-термо» займається виготовленням вікон, дверей, розсувних конструкцій, трапецій, арок та  інших виробів різної конфігурації з профілю REHAU.

19.07.2018

Миргородський завод мінеральних вод - один із найбільших виробників мінеральних вод в Україні. Підприємство було засноване у далекому 1927 році. В 70-ті роки на часі постало питання про будівництво нового заводу, оскільки старий вичерпав свій ресурс з випуску продукції, і 30 грудня 1974 року в експлуатацію було введено новий завод. В 1996 році МЗМВ розпочав співробітництво з компанією ЗАТ ІДС (IDS Group Ukraine).

04.07.2018

Виробничо-комерційна фірма «СЕН» заснована в 1992 році. Головним напрямком діяльності є будівництво об'єктів житла. Сьогодні компанія "СЕН" цікава своєю багатопрофільністю, а саме комплексним оснащенням різних об'єктів від розробки дизайн-проектів, ремонт, реконструкція, оздоблювальні роботи, виготовлення меблів для дому, офісу та лабораторій, виготовлення керамічних та кованих виробів до оснащення об'єкта "під ключ".

19.06.2018

 Закрите акціонерне товариство "Полтавський завод продтоварів "Світанок" було зареєстроване у 1991 році. Протягом усіх років підприємство динамічно розвивається, оновлює матеріально-технічну базу та застосовує сучасні технології в процесі виробничої діяльності.

11.06.2018