Виробничо-комерційна фірма «СЕН» заснована в 1992 році. Головним напрямком діяльності є будівництво об'єктів житла. Сьогодні компанія "СЕН" цікава своєю багатопрофільністю, а саме комплексним оснащенням різних об'єктів від розробки дизайн-проектів, ремонт, реконструкція, оздоблювальні роботи, виготовлення меблів для дому, офісу та лабораторій, виготовлення керамічних та кованих виробів до оснащення об'єкта "під ключ". Фірма «СЕН» у своїй роботі  розвиває стратегію комплексного підходу для вирішення задач приватних та державних об'єктів, її багатолітній досвід дозволяє винаходити та втілювати в життя проекти будь-якої  складності в найкоротші терміни.

Крім будівництва будинків і споруджень фірма «СЕН» виконує ремонт, реставрацію та відтворення пам'яток історії і культури, за що неодноразово отримували нагороди та почесні грамоти, серед таких об’єктів:  Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр імені М. В. Гоголя,   Ресторанно-готельний комплекс «Міміно», кафе «Трактир на Пушкінській», Будівля посту «ДАІ» у смт. Чутово, Центральний офіс банку «Біг Енергія» м. Полтава та багато інших.

На підприємстві багато фахівців ІТР та робітників працює з моменту заснування фірми. Молоді фахівці після інституту набувають досвіду на підприємстві,. Це свідчить про доброзичливу та сприятливу атмосферу, яка панує на підприємстві. Багато робітників отримали вищу освіту без відриву від виробництва, що дало їм можливість стати інженерами та продовжити свій трудовий шлях на підприємстві. Керівництво фірми «СЕН» здійснює все можливе для забезпечення усім необхідним своїх працівників, щоб вони в свою чергу повністю віддавалися своїй роботі, а клієнти  фірми  отримували послуги найвищої якості.

 

Адреса: м. Полтава, вул. Маршала Бірюзова, 15

Контактний телефон: (0532) 50-90-87

 

 

 

У разі наявності можливих неточностей та некоректності інформації, будемо вдячні за повідомлення   на електронну адресу:  05rabot@czpoltava.gov.ua