Мабуть більшість мешканців Шишацького району чули про відкриття в райцентрі міні виробництва по пошиву одягу. Роботодавець з м. Полтава ФОП Луцишіна Алла Едуардівна створила нові робочі місця для 23 жінок. Звичайно ж важко знайти професійних швачок в невеликому селищі, а ще важче знайти вільне приміщення, яке б відповідало всім необхідним вимогам.

20.06.2018

14 червня 2018 року в Шишацькій районній філії Полтавського ОЦЗ відбувся семінар з безробітними з гендерних питань. Про сімейні форми влаштування дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування розповіла слухачам фахівець служби у справах дітей Шишацької РДА Стеценко М.О.

19.06.2018

2018 рік оголошено роком реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО».

25.05.2018

17 травня 2018 року в приміщені Шишацької районної філії відбувся семінар з роботодавцями на тему: “Шляхи стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць, у тому числі для осіб з особливими потребами. Компенсація витрат роботодавця на оплату праці для безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб”. На семінар запрошені роботодавці, які протягом 2013-2017 років скористалися послугами служби зайнятості,працевлаштували на новостворені робочі місця безробітних та які виявили бажання створити нові робочі місця та отримати відшкодування ЄСВ.

17.05.2018

Трудове виховання дитини починається з формування в сім'ї та школі елементарних уявлень про трудові обов'язки. Праця була і залишається необхідним і важливим засобом розвитку психіки і моральних уявлень особистості. Трудова діяльність повинна стати для школярів природною фізичною та інтелектуальною потребою.

02.05.2018

За ініціативи директора Шишацької районної філії Полтавського ОЦЗ Білаш Е.В., працівниками Федунської сільської ради 14 червня 2018 року організовано зустріч фахівців філії з місцевими жителями по питанню розвитку кооперації. В останні роки в Україні активізувалася робота з поширення кооперативного руху і тому фахівці Шишацької районної філії проводять інформаційно – роз’яснювальну роботу з місцевими жителями в питанні розвитку кооперації в нашому районі.

19.06.2018

Фахівці Шишацької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості спільно з працівниками управління соціального захисту населення Шишацької районної державної адміністрації активно співпрацюють по реалізації пілотного проекту «Рука допомоги» із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

07.06.2018

Шишацьким районним центром соціальних служб для сімЇ, дітей та молоді 22.05.2018 року проведено спільний семінар з безробітними Шишацької районної філії Полтавського ОЦЗ на тему “Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці” за участю спеціаліста служби Носик Л.В.

25.05.2018

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 23 квітня 2016 року у Чорнухинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся День цивільного захисту та презентація професії «рятувальник».

Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя.

02.05.2018

Шишацька районна філія Полтавського ОЦЗ тісно співпрацює з районним військовим комісаріатом. 20 квітня 2018 року відбулася зустріч директора філії Еліни Білаш із капітаном райвійськкомату Володимиром Кучером.

Під час зустрічі обговорювались питання проходження військової служби за контрактом у військових частинах, які знаходяться на території Полтавської області, проходження навчання у навчальних закладах Міністерства оборони України з подальшим працевлаштуванням.

25.04.2018