Вбудована мініатюра для Як навчити безробітних писати резюме?

З такою темою працівники Полтавського обласного центру зайнятості провели тренінг. На ньому навчали фахівців з районів. Саме там виникають проблеми зі створенням резюме. Як проходили навчання, бачила Ірина Щербак.
В такому форматі проходить інтерактивний тренінг для працівників районних центрів зайнятості. Головна мета – навчити їх допомагати безробітним створювати резюме. Враховуючи сучасні вимоги і потреби роботодавців.

22.12.2018
Вбудована мініатюра для Роботи на Полтавщині вдосталь

У місті пройшов «Ярмарок вакансій», організований Полтавською міськрайонною філією обласного Центру зайнятості. У їх базі – понад тисячу різноманітних вакансій.  Шукачам роботи свої пропозиції надали представники великих компаній та підприємств.

28.11.2018
Вбудована мініатюра для Ярмарок вакансій у ПУЕТі

Ярмарок вакансій відбувся у Полтавському університеті економіки і торгівлі. Цього разу він тематичний – направлений на студентів закладу. Всі роботодавці представляли сферу торгівлі, обслуговування та управління.

19.11.2018
Вбудована мініатюра для На Полтавщині під власні проекти малозабезпеченим і ВПО виділять кошти

29-го жовтня у рамках пілотного проекту «Рука допомоги» свої бізнес-плани захистили п’ять учасників. На їх реалізацію вони отримають 70 тисяч кожен.

Відкриття магазину випічки, точки швидкого харчування, пошиття і ремонт одягу. Ці ідеї планують реалізувати у рамках проекту «Рука допомоги». І саме Полтавщина є одним із пілотних регіонів, де ВПО і малозабезпечені можуть отримати кошти на втілення власних мрій.

31.10.2018
Вбудована мініатюра для Десять тисяч безробітних цього року не працевлаштували на Полтавщині

У Полтаві провели традиційну ярмарку вакацій. За даними обласної служби зайнятості, з початку року її послугами скористалися 49 тисяч безробітних, що на 6% менше у порівнянні із роком попереднім. І це лише офіційні дані. Скільки ж насправді на Полтавщині безробітних невідомо.Знайти ж роботу вдалося 39 тисячам полтавців.

29.10.2018