Кожна людина може вибирати для себе зручний варіант роботи 

28.06.2022

На популярність професій безпосередньо впливає демографія та економіка: кількість населення, тривалість і якість життя, розвиток технологій, соціальних і політичних інститутів, міграційні процеси.

Глобальна економіка одразу і нагорода, і покарання. Це і великий світовий ринок праці, де кожен може зайняти цікаву нішу. Та одночасно глобальна економіка це підвищення ризиків, темпів і конкуренції. За кращі робочі місця все важче і важче боротися, від нас вимагаються кращих і різнобічних навичок.

27.02.2018

Розглянемо найпоширеніші стереотипи при виборі професії.

Ставлення до професії як до чогось раз і назавжди визначеного, фатального

27.02.2018

Наш динамічний час диктує свої закони, які вплинули на повсякденне життя людини. Ми менше витрачаємо часу на своє харчування, менше готуємо, надаємо перевагу «швидким стравам». Ми забуваємо, що з усіх факторів, діючих на організм людини, найважливішим є харчування. Наше фізичне здоров'я на 50% залежить від того, що ми споживаємо та від наших звичок. Тому варто приділяти належну увагу своєму харчуванню, вчитися готувати для себе, і хто знає, може це саме ваше покликання.   

26.02.2018

Нова професія, яка швидко набирає популярності у сільському господарстві 

05.10.2021

Каталог професій

Як вибрати професію, щоб не викинути на вітер 5 років навчання у вузі за фахом? Такі питання задає собі мало не кожен старшокласник і абітурієнт. Дійсно, вибір професії - крок відповідальний.

27.02.2018

У житті кожної людини не так вже багато ситуацій, коли доводиться здійснювати глобальний вибір, який впливає на всю подальшу долю. Один з них молодим людям доводиться робити ще у школі. Це вибір майбутньої професії. І віднестися до цього вибору потрібно як до початку нового цікавого життєвого етапу, а не як до необхідності. Людині, що обирає свій професійний життєвий шлях, потрібно розібратися у величезній різноманітності сучасних професій, зрозуміти їх зміст і реально оцінити свої можливості, здібності, інтереси.

27.02.2018