Наш динамічний час диктує свої закони, які вплинули на повсякденне життя людини. Ми менше витрачаємо часу на своє харчування, менше готуємо, надаємо перевагу «швидким стравам». Ми забуваємо, що з усіх факторів, діючих на організм людини, найважливішим є харчування. Наше фізичне здоров'я на 50% залежить від того, що ми споживаємо та від наших звичок. Тому варто приділяти належну увагу своєму харчуванню, вчитися готувати для себе, і хто знає, може це саме ваше покликання.   

В Гадяцькому вищому професійному аграрному училищі для учнівської молоді загальноосвітніх шкіл району відбуваються презентації професій «кухар», «пекар» та «кондитер».

Сьогодні бути кухарем - це престижно. Кухар - візитна картка закладу. Доброго кухаря високо цінує роботодавець. Кондитер – взагалі дивовижна професія. Кондитер створює справжні шедеври та святковий настрій. Можливо й тому попит на кондитерів є стабільним і стійким. А професія пекаря завжди була почесною, поширеною усюди і потрібною усім. Саме свіжі та запашні хлібобулочні вироби наповнюють оселю затишком і доповнюють своїм смаком домашні страви