Щодо строків розрахунку з працівником при звільнені та відповідальність за затримку виплат надає роз’яснення головний державний інспектор Управління Держпраці у Полтавській області Ягодовська Яна Володимирівна.
22.01.2019

Шишацька районна філія Полтавського обласного центру зайнятості тісно співпрацює з Шишацьким бюро правової допомоги в інформаційно-роз’яснювальній роботі з безробітними. Щотижня проводяться заходи за участю фахівців бюро.

22.01.2019

Шишачани дізналися про те, що можна взяти на виховання чи усиновити дитину-сироту, і як це зробити.

У  Шишацькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості відбувся семінар із безробітними з гендерних питань, проведений  спільно зі службою у справах дітей Шишацької РДА.

22.01.2019

Перше засідання клубу для батьків та їхніх дітей шкільного віку «Свідоме батьківство» пройшло в Оржицькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості. У роботі клубу взяли участь десять батьків з числа осіб, які перебувають на обліку в Оржицькій філії, як безробітні, зі своїми дітьми, учнями 8-11 класів загальноосвітніх шкіл району.

Батьки та учні виявляли жвавий інтерес до інформації, до обговорюваних питань.

22.01.2019

Ринок праці – система, яка змінюється дуже швидко. Сьогодні навряд хтось може зі стовідсотковою упевненістю говорити про всі зміни, які чекатимуть нас протягом найближчих 10 років, не кажучи вже про більш віддалені терміни. Поява нових технологій та інші процеси можуть як піднести в топ не надто популярні нині професії, так і, навпаки, зруйнувати уявлення про престижні зараз напрямки.

22.01.2019

18 січня 2019 року в Чутівській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості пройшло перше засідання (тренінг) клубу для батьків і дітей «Свідоме батьківсто», вступне заняття «Знайомство з батьками. Діти «покоління Z».

21.01.2019