Школярі з перших вуст дізналися про роботу поліцейських.

Звісно, це цікаво – почути від справжнього поліцейського про роботу правоохоронців, розкриття злочинів, та ще й взнати, де можна вивчитися на стража порядку. Особливий інтерес це викликає у тих, хто замислюється над майбутньою професією і в мріях  бачить себе оперативником чи слідчим.

25.03.2019

Призначення та виплата матеріального забезпечення, надання соціальних послуг за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. Роз’яснення надає головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Полтавській області Хоменко Анна Михайлівна

25.03.2019

Родзинкою ярмарку зайнятості, що проходив 21 березня у виставковій залі Полтавського міського Будинку культури, стало запрошення цільових випускних груп студентів  семи технікумів і професійно-технічних навчальних закладів міста. Випускників супроводжували до тих роботодавців, які пропонували роботу за їхніми спеціальностями і не тільки, та готові брати юнаків і дівчат  без досвіду.  Молоді люди були у захваті!

 Назва ярмарку «Твій пошук роботи починається тут!» стала співзвучною бажанням молодіжної аудиторії.

22.03.2019

Роботодавці і безробітні, орієнтовані на підприємництво, дізналися про способи  розвитку власної справи.

Успішний малий і середній бізнес вважається вагомим компонентом розвинутої  економіки. Цей сегмент є менш адаптованим до зміни адміністративних правил порівняно з великим бізнесом. Саме на нівелювання цієї особливості спрямований Проект по підтримці та розвитку виробництва органічної та якісної натуральної продукції на Полтавщині, що фінансується Проектом міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» ПРОМІС.

25.03.2019

У Полив’яному Миргородського району обговорюються можливості створення міні-виробнитв і нових робочих місць.

25.03.2019

Побувати в реальній виробничій обстановці, відчути атмосферу, побачити робочі місця, сучасне обладнання, з яким потрібно буде працювати ­– цікава можливість для випускників шкіл задуматись про свої найближче майбутнє.

20 березня для учнів восьмих і дев’ятих класів Лубенської загальноосвітньої школи № 10 провели професіографічну екскурсію у виробничі цехи підприємства ПРАТ «Дика орхідея України».

22.03.2019