Право на працю визнається міжнародними угодами як одне із базових соціально-економічних прав людини. Європейська соціальна хартія визначає, що держава зобов’язується визнати однією зі своїх найголовніших цілей і одним зі своїх найголовніших обов’язків досягнення та підтримання якомога високого і стабільного рівня зайнятості, маючи на меті досягнення повної зайнятості, а також ефективно захищати право працівника заробляти собі на життя професією, яку він вільно обирає.

19.09.2018

Професія рятівника - одна з найнебезпечніших і , водночас, найпрестижніших у світі. 17 вересня в Україні своє професійне свято відзначають представники цієї героїчної професії.

19.09.2018

Збройні Сили України продовжують нарощувати свої наступальні та оборонні сили. За останні роки сформовано і розміщено декілька нових підрозділів Десантно-штурмових військ.

Полтавською обласною службою зайнятості вживаються відповідні заходи, по максимальному залученню до працевлаштування (прийняття на військову службу за контрактом) громадян, які перебувають на обліку в міських, міськрайонних та районних філіях Полтавського обласного центру зайнятості.

19.09.2018

17 вересня в Україні «ДЕНЬ РЯТІВНИКА» - професійне свято тих, хто рятує чужі життя, щоразу ризикуючи своїм, справжніх героїв, які здійснюють шляхетні та сміливі вчинки, але скромно кажуть, що це всього на всього їхня робота. Їхній девіз: «Запобігти. Врятувати. Допомогти». І він якнайкраще відображає нелегкі будні рятівників. Вони попереджають та ліквідовують пожежі, аварії та катастрофи, знешкоджують боєприпаси, рятують людей на воді, виносять з вогню, дістають з-під уламків. І це далеко не повний перелік завдань оперативно-рятувальної служби.

19.09.2018

З метою інформування учнівської молоді із станом та перспективами ринку праці регіону та надання їм допомоги у професійному самовизначенні, в рамках відзначення «Дня рятівника», 14 вересня 2018 року фахівцями Миргородської міськрайонної філії Полтавського ОЦЗ спільно з представниками Миргородського районного відділу Головного управління ДСНС України у Полтавській області було проведено профорієнтаційний захід для учнів та педагогічних працівників Миргородської ЗОШ І-ІІІ ст. №7.

19.09.2018

Статтею 10 Закону України «Про відпустки» (далі – Закон) визначено порядок надання щорічних відпусток, за яким щорічні основна та додаткові відпустки надаються працівникові з таким розрахунком, щоб вони були використані, як правило, до закінчення робочого року.

19.09.2018