ТОВ «Рост Агро» - одне з найуспішніших агропромислових підприємств Глобинського району, яке створено в 2000 році. Воно займає передові позиції серед насіннєвих господарств України.

Товариство успішно обробляє більше 8,0 тис. га землі Глобинського, Кременчуцького та Оржицького районів. Перевага у вирощуванні надається посівам кукурудзи,озимої пшениці, ячменю, гороху, а останнім часом і сорго - культурі, яка потребує певної просторової ізоляції. Товариство має надсучасний насіннєвий завод, оснащений високоефективним і, головне, економічно осмисленим обладнанням.

Вся сільгосптехніка обладнана GPS-датчиками. Наявність навігаційних приладів дозволяє з великою точністю проводити посів і подальший обробіток, що дає змогу економити до 30 % дизпалива.

ТОВ «Рост Агро» має статус елітного насіннєвого господарства, тож тут особливо турбота про якість насіння та його зберігання. Всі якісні показники підтверджуються сертифікатами, отриманими в спеціальних лабораторіях. Умови зберігання посівного матеріалу строго відповідають технічним вимогам щодо температурного режиму, вологості і т.д.

Свою продукцію реалізують у 20-ти областях України та за її межами. Впродовж останніх років товарний соняшник успішно експортують до країн арабського Сходу та Середземномор’я.

В товаристві на постійній трудиться близько 170 осіб, а у сезон їхня кількість зростає до трьохсот.

 

 

 

Адреса: с. Погреби Глобинського району Полтавської області 
       Контактний телефон: (05365) 32-7-79       

 

 

 

У разі наявності можливих неточностей та некоректності інформації, будемо вдячні за повідомлення   на електронну адресу:  05rabot@czpoltava.gov.ua