Історія «КрАЗу» — це довгий і важкий шлях до автозаводу світового рівня. Підприємство за весь період свого існування, починаючи з 1945 року, тричі змінювало характер виробництва. Але, незважаючи на часту реорганізацію, «КрАЗ» — одне з небагатьох підприємств в країні, якому вдалося увійти до десятки лідерів автомобілебудування.

Сьогодні публічне акціонерне товариство «АвтоКрАЗ» - це гранд автомобільної промисловості України, що входить до десятки провідних світових лідерів з виробництва великовантажних автомобілів; єдиний виробник в Україні вантажівок, що має замкнутий технологічний цикл виробництва.

ПАТ «АвтоКрАЗ» виробляє широку гаму вантажних автомобілів і запасних частин до них, а також причепи та напівпричепи. Крім цього, автозавод виготовляє молельні кулі для гірничорудних підприємств, дрібне вагонне литво, різний інструмент.

Модельний ряд бренду «КрАЗ» налічує 33 базові моделі, майже 350 модифікацій і понад 1500 комплектацій дво-, три- і чотиривісних вантажівок з різними компонувальними рішеннями. Це автомобілі-самоскиди, сідельні тягачі, бортові автомобілі, лісовози і сорти-ментовози, автомобільні шасі під монтаж різного спецобладнання, причепи і напівпричепи.

За час існування торговельної марки «КрАЗ», починаючи з 1959 року, з конвеєра автозаводу зійшло понад 814 000 одиниць вантажних автомобілів. За останні роки гамма продукції, яку випускає Кременчуцький автозавод, значно розширилася, насамперед, за рахунок нових моделей спецтехніки та автомобілів перспективного покоління з компонуванням «кабіна над двигуном». Це комунальна техніка, автопоїзди-ваговози вантажопідйомністю до 75 тонн, броньована техніка та інші.

Вантажівки КрАЗ відповідають сучасним вимогам міжнародних стандартів з екологічної та дорожньої безпеки. Система менеджменту якістю ПАТ «АвтоКрАЗ» сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008.

Кваліфікований персонал підприємства налічує понад 300 видів професій. Загальна чисельність працівників Кременчуцького автомобільного заводу становить близько 3,0 тис. осіб.

 

 

Адреса: 39631, м. Кременчук, вул. Київська, 62

Контактний телефон: 0536766200

Сайт:  http://www.autokraz.com.ua

 

 

 

У разі наявності можливих неточностей та некоректності інформації, будемо вдячні за повідомлення   на електронну адресу:  05rabot@czpoltava.gov.ua