ТОВ «Виробничо-комерційне підприємство Миргородський завод термозберігаючих конструкцій», яке створено в 2002 році, на сьогоднішній день є провідним виробником профільних систем.

ТОВ «ВКП М-термо» займається виготовленням вікон, дверей, розсувних конструкцій, трапецій, арок та  інших виробів різної конфігурації з профілю REHAU.

Наявність власної лінії по виробництву склопакетів дозволяє повністю контролювати технологічний процес на всіх етапах виробництва і виходу готової продукції. Територія виробничих приміщень становить близько 2000 м.кв. На заводі встановлене сучасне обладнання компаній Fimtec, Shuering, Kaban, Rapid, Lisec.

Виробництво розділене на дві основні лінії - лінія для виготовлення стандартних виробів, яка випускає близько 200 конструкцій за зміну і лінії для виготовлення нестандартних конструкцій, вхідних дверей та фасадних систем.

Бездоганна якість продукції, розвинений сервіс, доступні ціни та розумні терміни - ось головні принципи діяльності компанії.

Загальна чисельність працюючих близько 80 осіб.

 

 

Адреса: 37600, Полтавська область, м. Миргород,  вул. Вокзальна, 76

Телефон: (05355)58331

Вебсайт: http://www.mtermo.com.ua

 

 

У разі наявності можливих неточностей та некоректності інформації, будемо вдячні за повідомлення   на електронну адресу:  05rabot@czpoltava.gov.ua