Миргородський завод мінеральних вод - один із найбільших виробників мінеральних вод в Україні. Підприємство було засноване у далекому 1927 році. В 70-ті роки на часі постало питання про будівництво нового заводу, оскільки старий вичерпав свій ресурс з випуску продукції, і 30 грудня 1974 року в експлуатацію було введено новий завод. В 1996 році МЗМВ розпочав співробітництво з компанією ЗАТ ІДС (IDS Group Ukraine).

На сьогодні це потужне підприємство, оснащене найсучаснішими європейськими лініями розливу. Готова продукція відповідає усім нормам національної сертифікації УкрСЕПРО. На підприємстві розроблено та впроваджено системи управління якістю та безпечністю харчових продуктів відповідно до вимог міжнародних стандартів якості ISO 9001:2008 та ISO 22000:2005. Мінеральна вода розливається одразу на місці видобутку згідно з міжнародними нормами, що забезпечує збереження її структури та всіх властивостей. Персонал заводу вважається одним із найбільш кваліфікованих в Україні, тому не дивно, що у 2009 р. Миргородський завод мінеральних вод увійшов у TOP-10 найкращих працедавців Центральної та Східної Європи за версією міжнародної компанії Hewitt Associates та Wall Street Journal Europe. А у 2011 році мінеральна вода «Миргородська Лагідна» здобула перемогу в конкурсі «100 найкращих товарів».

Як провідний експерт галузі, МЗМВ оперативно відповідає на вимоги ринку, розширює асортимент продукції, збільшує обсяги виробництва. Постійно інвестуються кошти в нові технології, удосконалення виробництва та розвиток персоналу.

Загальна чисельність працюючих близько 300 осіб.

 

 

Адреса: 37600, Полтавська область, м. Миргород, вул. Мінзаводська, 1

Контактний телефон: (05355) 439-74

Електронна пошта: office@mzmv.com.ua

 

 

 

У разі наявності можливих неточностей та некоректності інформації, будемо вдячні за повідомлення   на електронну адресу:  05rabot@czpoltava.gov.ua