Компанії «УКРОЛІЯ», яка заснована в 2001 році, є сучасним підприємством України з переробки насіння соняшнику.

Більше 150 тис. га родючої полтавської землі є основною базою для вирощування якісної сировини з насіння природної селекції без генної модифікації.  

Екологічно чисте виробництво і відсутність хімічної обробки продукту дають можливість підприємству ТОВ «УКРОЛІЯ» зберегти натуральний смак олії і гарантувати 100 % якість своєї продукції.

На підприємстві впроваджені і діють стандарти ISO 9001 – система управління якістю і ISO 22000 – система управління безпекою харчових продуктів.

У виробничому комплексі підприємства працює власна атестована лабораторія, яка здійснює постійний контроль первинної сировини і готової продукції на всіх етапах технологічного процесу виробництва, гарантуючи стабільну якість масла.

Соняшникова олія підприємства експортується в багато країн світу, у тому числі і в країни ЄС. Враховуючи вимоги стандартів якості і безпеки соняшникової олії в країнах Євросоюзу, підприємство ТОВ «УКРОЛІЯ» постійно проводить тестування сировини і готової продукції в науково – дослідницькому центрі випробувань продукції ГП «Укрметртестстандарт» на вміст бенз(а)пірена, мінеральних масел та інше.

Фундаментом упевненості підприємства в ефективності партнерства є професійний і цілеспрямований колектив, що складається з висококваліфікованого персоналу. На сьогодні на підприємстві працює близько 200 працівників.

Товариство високо цінує і розуміє значущість кожного зі своїх фахівців, працюючи за принципом взаємної пошани і довіри. На підприємстві створені всі умови для того, щоб кожен співробітник міг підвищувати рівень свого професіоналізму і завжди відчував власну участь в одній великій загальній справі.

Виробляючи соняшникову олію, підприємство “УКРОЛІЯ” щиро вірить в процвітання України і вважає своїм обов'язком розвивати партнерські стосунки в бізнесі на максимально високому рівні. Підприємство гарантує високу якість продукції, що поставляється під своїми торгівельними марками.

 

 

Адреса: 38521, Полтавська область, Диканський район, Чернечий Яр, вул. Садова, 4     

Телефон ВК:   +38 (05351) 97906                                                                          

E-mail: POST@DIKANKA.COM.UA

 

 

У разі наявності можливих неточностей та некоректності інформації, будемо вдячні за повідомлення на електронну адресу:  05rabot@czpoltava.gov.ua