Товариство «Глобино Агро» - одне з наймолодших підприємств групи компаній «Глобино», що активно розвивається.

У користуванні фірми знаходиться 2200 га орної землі, на яких вирощується широкий асортимент сільськогосподарських культур, який постійно розширюється. Одна з пріоритетних цілей підприємства – збільшення площі оброблюваних земель в 6 разів протягом п'яти років.

«Глобино Агро» важлива ланка корпорації, оскільки є елементом вертикальної інтеграції виробництва:

- для підживлення ґрунтів використовуються органічні добрива вироблені ТОВ «НВП« Глобинський свинокомплекс »;

- зерно, силос і сінаж, вирощені «Глобино Агро», поставляють на «Глобинський м'ясо-молочний комплекс» як основу харчування великої рогатої худоби (корів і бичків).

Виконання цих принципів дає колосальний ефект, який закріплюється в наступних етапах вертикальної інтеграції виробництва, через вирощування кормів для тварин, які забезпечують сировинну базу для «Глобинського м'ясокомбінату» і «Глобинського маслосирзаводу».

Поля «Глобино Агро» розташовані на території Глобинського району, який славиться ґрунтами з показником родючості «вище середнього» і «високий». Бездоганні природні фактори сприяють вирощуванню безлічі сортів популярних і перспективних агрокультур.

Основний курс розвитку підприємства - вирощування зернових і бобових культур, також насіння олійних культур.

Для збільшення продуктивності власних полів підприємство дотримується правил багатопільної обробки землі і дієвого удобрення ґрунтів. Підтвердження цього принципу – внесення рідких органічних добрив з допомогою шлангової  системи канадського виробництва. Апробація такого методу компанією «Глобино Агро» є першою практикою в  Україні.

Передові технології обробки полів втілюються за допомогою сучасного парку власної сільськогосподарської техніки. Використовується ефективна техніка американського виробника John Deere, яка максимально швидко і якісно обробляє поля компанії.

 

 

Адреса підприємства:  м. Глобино,  вул. Бубнарівська, 111

Телефон: 0536524595

 

 

У разі наявності можливих неточностей та некоректності інформації, будемо вдячні за повідомлення   на електронну адресу:  05rabot@czpoltava.gov.ua