Трудова книжка є одним із основних документів кожної людини працездатного віку. В умовах цифровізації нашої держави впровадження електронної трудової книжки є надзвичайно актуальним питанням.

Тому, для того щоб покращити поінформованість громадян з цих питань, 6 травня фахівчиня правової допомоги Диканщини Людмила Маценко провела для осіб, які перебувають на обліку в Диканській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості, вебінар на тему "Особливості впровадження електронних трудових книжок".

Під час заходу вона поінформувала слухачів про те, що 10 березня 2021 року опубліковано Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі», який вступить в дію 10 червня 2021 року.

 «Електронна трудова книжка – це цифровий аналог паперових трудових книжок, тому в електронній трудовій книжці буде відображатися вся інформація про стаж, яка наявна в паперовій книжці. Усі роботодавці мають подати до Реєстру застрахованих осіб відомості з паперових трудових книжок про трудову діяльність своїх працівників», - зазначила Людмила Олександрівна.

Після завершення вебінару всі бажаючі мали можливість отримати консультації та роз’яснення з правових питань в рамках роботи дистанційного пункту  доступу до безоплатної правової допомоги.

Також учасники вебінару були ознайомлені з актуальними вакансіями Диканського району та поінформовані  про умови прийому громадян службою зайнятості  в період  карантину.