В області тривають профінформаційні семінари доя співробітників РДА, що мають буим вивільнені внаслідок реформи.

«Вивільнення працівників - це припинення трудових правовідносин з працівниками за ініціативою власника або уповноваженого ним органу в разі змін в організації виробництва і праці в тому числі при ліквідації, реалізації або профілюванні підприємства, установи, організації, скорочені чисельності штату працівників. З таким неприємним словом як «звільнення», хоч раз у житті стикався кожен третій. Насправді, не все так сумно. Втрата роботи це не трагедія, а початок нового життя, який відкриває перед вами багато можливостей самореалізації. Головне - це ваше ставлення та готовність до змін», - з такими словами звернулась заступник директора Козельщинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Вікторія Мартиненко до працівників Козельщинської райдержадміністрації.

 

Працівники служби зайнятості провели профінформаційний семінар для вивільнюваних працівників РДА.  Важливість такого заходу полягає в запобіганні негативним наслідкам у трудовому колективі, знятті соціальної напруги, наданні психологічної підтримки та роз’ясненні правових питань вивільнення.

Під час семінару присутнім надана інформація про послуги державної служби зайнятості, а саме: кар’єрний супровід кожному, хто підпадає під скорочення, пошук підходящої роботи, професійне навчання, профдіагностичне тестування та допомога в започаткуванні власної бізнес-справи.

На запитання, які прозвучали на семінарі, ґрунтовні відповіді надали фахівці Козельщинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Вікторія Мартиненко та Марина Касай.

По завершенні зустрічі учасники висловили подяку за корисну інформацію та важливі роз’яснення.