18 квітня 2017 року в Диканському районному центрі зайнятості проведено тематичний семінар з вивчення основних положень Закону України  “Про запобігання корупції” для працівників центру зайнятості.

В семінарі взяв участь начальник відділу Диканського бюро правової допомоги Олександр Олійник, який розповів про кримінальну та адміністративну  відповідальність за вчинення корупційних правопорушень, а також про важливість усвідомлення кожним працівником не породжувати дій та не провокувати поведінку, які можуть бути розцінені, як корупційні прояви та мати негативні наслідки. Основою боротьби з корупцією повинен стати не страх понести невідворотнє покарання за скоєне, а внутрішнє людське розуміння цивілізованої поведінки, яка стане моральною непорушною нормою.

В ході семінару були також висвітлені питання “реального та потенційного конфлікту інтересів”, “алгоритм дій при конфлікті інтересів”, питання необхідності електронного декларування, допустимих термінів та порядку виправлення помилок в е-деклараціях.

Слухачі також отримали від доповідача відповіді на питання, які виникли під час тематичного заняття.

Крім того, директором Диканського районного центру зайнятості Наталією Заливадною було наголошено на недопущення корупційних проявів та на суворому дотриманні вимог Закону України “Про запобігання корупції” особливо при виникненні конфлікту інтересів.

Юрисконсульт С. Журов нагадав присутнім, що при виникненні конфлікту інтересів посадова особа повинна не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї конфлікту інтересів, письмово повідомити про вказаний факт свого безпосереднього керівника.

В заході взяли участь 11 працівників Диканського районного центру зайнятості.