Консультація на тему дотримання прав людини відбулася днями для клієнтів служби зйнятості, які перебувають на обліку в Глобинській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості.

Головний спеціаліст відділу «Глобинське бюро правової допомоги» Кременчуцького місцевого центру з надання БВПД Наталія Мельниченко провела правову годину на тему: «Захист конституційних прав та свобод людини і громадянина» для осіб, які перебувають на обліку в Глобинській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості.

Захід відбувся в рамках відзначення державного свята - Дня Конституції України.

Під час зустрічі фахівчиння бюро правової допомоги звернула увагу присутніх на конституційні права і свободи людини та громадянина, їх недоторканність та безпеку, які становлять найвищу соціальну цінність.

Крім того наголосила, що кожен має право будь-якими не забороненими законом засобами захищати свої права і свободи від порушень і протиправних посягань, звертатися за захистом до суду та інших державних органів, а також право звернутися за захистом своїх прав до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, а після використання всіх національних засобів правового захисту - за захистом своїх прав і свобод до відповідних міжнародних судових установ чи до відповідних органів міжнародних організацій, членом або учасником яких є Україна.

Насамкінець учасники семінару отримали інформацію, що у разі порушення їх конституційних права, вони мають можливість звернутися за безоплатною правовою допомогою до відповідних установ та записали  контакти для звернень.