У рамках святкування «Дня соціальної справедливості» 21 лютого 2018 року  за участю фахівців Лохвицької районної філії Полтавського ОЦЗ у Лохвицькій ЗОШ № 2 було проведено профінформаційний груповий захід «Моя майбутня професія».

Метою даного заходу є розширення та закріплення знання учнів про професії, трудові дії та знаряддя праці, поглиблення у дітей усвідомлення того, що добробут нашої країни і всіх громадян примножується працею.

У заході узяли участь учні випускних 8-11 класів, учителі, представники КВНЗ «Лохвицьке медичне училище».

До проведення заходу учнями-випускниками було створено плакат під назвою «Мапа  професій мого міста», на основі якої визначено ТОП – 10 найпопулярніших професій м. Лохвиці.

Від фахівця районної філії Петрюк Лариси Леонідівни молодь почула багато корисної інформації про стан і тенденції сучасного ринку праці, актуальні професії, представники яких чи не найбільше затребувані місцевими працедавцями.

У рамках зустрічі випускники КВНЗ «Лохвицьке медичне училище» розповіли про професію лікаря та провели майстер-клас по наданню першої допомоги при ушкодженні м’яких тканин, суглобів і кісток, при пораненнях і кровотечах, при укусах тварин та кліщів.

Профінформаційний груповий захід «Моя майбутня професія» пройшов дуже змістовно та цікаво.