У Машівці з безробітними обговорили земельну реформу.
З метою роз’яснення населенню змісту земельної реформи, 27 серпня фахівець правової допомоги у Машівському районі Максим Дворовенко провів інформаційний семінар для безробітніх, які перебувають на обліку в Машівській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості.
В ході спілкування юрист розповів присутнім, що, відповідно до закону, прийнятого 31 березня 2020 року, у перші три роки можна буде купувати не більше 100 гектарів в одні руки. І лише з 2024 року - до 10 тисяч гектарів. Із 2021 року до 2024 року право на купівлю землі буде тільки у фізичних осіб. Юридичним особам купувати землю сільськогосподарського призначення в цей період заборонено. Крім того, передбачається переважне право орендаря на купівлю землі, яку він орендував і обробляв.
По закінченню заходу, працював дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги, де усі бажаючі мали змогу отримати консультації з правових питань.