У Диканській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості в рамках Меморандуму про співпрацю представниця місцевого бюро  безоплатної правової допомоги Людмила Маценко провела семінар для безробітних громадян, які перебувають на обліку у філії.

Тематика зустрічі - «Юридичні аспекти протидії домашньому насильству».

Юристка ознайомила присутніх із поняттям домашнього насильства, його видами, особливостями застосування термінового заборонного та обмежувального приписів стосовно домашніх кривдників. Також фахівець бюро розповіла про адміністративну відповідальність за вчинення домашнього насильства та кримінальну відповідальність, які передбачені ст. 1732 Кодексу України про адміністративні правопорушення та ст. 1261 Кримінального кодексу України.

Крім того, Людмила Маценко поінформувала безробітних про послуги, які можна отримати, звернувшись до бюро правової допомоги.

Після завершення семінару всі бажаючі мали змогу отримати консультації та роз’яснення з правових питань в рамках роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги. Зокрема, з питань трудового законодавства, процедури визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням тощо.