Захисник Вітчизни – потрібна й почесна професія, адже професійно підготовлений солдат-контрактник – це важлива ланка обороноздатності країни.

Тож для інформування населення, зокрема клієнтів служби зайнятості, про умови проходження військової служби за контрактом, Пирятинська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості провела семінар із орієнтації на службу в Збройних силах України.

Цікаво, що провели зустріч із мотивованими пошукачами роботи цього разу незвично. Для безробітних громадян організували  екскурсію до військової частини, що базується на території Пирятинської об’єднаної територіальної громади. Місцевим жителям показали й розповіли, в яких умовах проходить служба, які у військовослужбовців за контрактом є види забезпечення, соціальні гарантії, за якими вакансіями потрібні люди тощо.

 

***    

 А в Чутовому чоловікам, які відповідають певним вимогам, пропонували спробувати себе в десантних військах.  

У семінарському залі Чутівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості пройшов семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України за участі молодшого сержанта, представника 5 батальйонної тактичної групи 81 аеромобільної бригади десантно-штурмових військ ЗСУ Андрія Ляліна.

Представник роботодавця надав інформацію про переваги  служби в ДШВ, грошове та матеріально-технічне забезпечення, додатковий соціальний захист військовослужбовців. Доповідач наголосив, що обов'язковими вимогами до осіб, які планують службу в ДШВ за контрактом, є гарна фізична підготовка, вмотивованість, відмінне здоров'я та стійкий морально-психологічний стан.

З клієнтами служби зайнятості поспілкувалися також представники Чутівського районного військового комісаріату Сергій Чурін і Ніна Кохан. Гості зазначили, що проходження служби в ЗСУ — це гарантія  стабільного грошового забезпечення, це якісне безкоштовне медичне обслуговування, гарантована щорічна відпустка, соціальний захист з боку держави. Навесні  проводиться комплектування груп для проходження військових зборів, тож Сергій Чурін закликав присутніх бути свідомими громадянами своєї країни та вчасно відвідувати військовий комісаріат при отриманні повістки.