Якісне надання послуг усім категоріям громадян, які звернулися до служби зайнятості за пошуком роботи - основне завдання служби зайнятості. Одна із категорій осіб, яким приділяється особлива увага – військовослужбовці та учасники АТО/ООС.

Так, з метою виконання Договору про співпрацю та взаємодію між Міністерством у справах ветеранів України та Державним центром зайнятості, фахівці Семенівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості 20 січня 2021 року організували та провели інформаційний вебінар на он лайн платформі ZOOM.

Від завідувача сектору активної підтримки безробітних  Тетяни Баранцової слухачі дізналися про сучасні шляхи працевлаштування, використання електронних сервісів для пошуку роботи, можливості участі в громадських роботах, професійного розвитку з отриманням робітничих професій.

Також присутнім на вебінарі розповіли про новий освітній проект «Школа фермерства 2.0», на якому зацікавлені матимуть можливість пройти онлайн курс навчання й отримати сертифікати та посібники.

До участі у заході запросили керівника відділу Семенівське бюро правової допомоги Тетяну Новобранець, яка ознайомила присутніх із послугами системи безоплатної допомоги. Це зокрема консультування з питань отримання пільг, призначення різних видів державної соціальної допомоги, реалізації права на отримання земельної ділянки та житла, незаконного звільнення з роботи, стягнення матеріальної шкоди, порядку призначення інвалідності тощо.

По закінченню заходу учасникам бойових дій надані індивідуальні консультації з різних питань та контакти для можливості вирішення питань правового характеру.