Аграрне виробництво, як базова галузь розвитку сільських територій, залишається основою економічного зростання в сільській місцевості. Саме використовуючи природні ресурси, сучасні технології, втілюючи власні ідеї і вкладаючи працю, можна заробляти, вирощуючи сільськогосподарську продукцію. Про це говорили з безробітними на семінарі «Ефективне ведення сільського господарства».

Третього вересня в Пирятинській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості  пройшов семінар для безробітних «Ефективне ведення сільського господарства». Проводила його Ніна Оверченко колишній викладач  агрономії Березорудського аграрного коледжу, а зараз приватний підприємець.
Велику увагу на семінарі приділили рослинництву, як основній складовій сільського господарства України.

Наголошувалося, що головними завданнями рослинництва і на великих с/г підприємствах і в особистих селянських господарствах є виробництво якісної, екологічно чистої продукції з мінімальними енергетичними i трудовими затратами при максимальному виході її за одиницю часу на одиницю площі.

Участь у семінарі дав можливість присутнім безробітним поділитися власним досвідом обробки землі, думками стосовно того, чим можна зайнятися в сільській місцевості та вислухати ідеї інших: це і вирощування картоплі, городини, ягід, зелені, грибів, розведення ВРХ, домашньої птиці, риби в штучних водоймах, бджільництво, виготовлення олії тощо.