Черговий плановий інформаційний онлай-захід для безробітних громадян за допомогою платформи Zoom днями провела профконсультант Решетилівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Юлія Джос. Вебінар відбувся спільно з заступником  начальника відділу Решетилівського бюро правової допомоги - Олегом Шкурупієм.

Мета заходу - інформування безробітних осіб про послуги центру зайнятості, критерії успішного вибору професії, ознайомлення з актуальними професіями на ринку праці в нашому регіоні, легалізацію праці, переваги легальної зайнятсоті тощо. Також надана інформація щодо професійного навчання навчання безробітних в  ЦПТО ДСЗ. 

Люди дізналися, як зареєструватись в електронному кабінеті шукача роботи для отримання актуальної інформації в онлайн режимі. Робота в персональному кабінету прискорює і робить зручнішим доступ клієнтів до послуг.  

Інструкція тут: Персональний кабінет | Державний центр зайнятості (dcz.gov.ua)

Клієнти служби дізналися ткож про інші електронні сервіси служби зайнятості. 

Представник бюро правової допомоги надав інформацію правового характеру. Бюро правової допомоги продовжує інформувати безробітних щодо норм чинного законодавства. Фахівці  надають правову допомогу та консультації не лише з питань трудового законодавства, а й роз’яснюють громадянам питання спадщини, соціального захисту, інформують з питань сімейного законодавства.