Решетилівська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості  спільно з Решетилівським бюро правової допомоги провели для працівників філії семінар-навчання  на тему: ”Заходи зовнішнього та самостійного врегулювання конфлікту інтересів”.

У роботі семінару  взяли  участь 11 фахівців філії на чолі з директором Оксаною Ласько  та головний юрист відділу бюро правової  допомоги Ірина Федорова.

Мета зустрічі - підвищити рівень знань фахівців служби зайнятості щодо положень Закону України “Про запобігання корупції”, а також формування однакового підходу до розуміння та застосування норм антикорупційного законодавства.

В ході проведення семінару-навчання юрист роз”яснила присутнім сутність та поняття  конфлікту інтересів, причини його виникнення та заходи з врегулювання, а також  звернула увагу на види відповідальності за вчинення дій, прийняття рішень в умовах конфлікту інтересів..

Підбиваючи підсумки, директор філії Оксана Ласько акцентувала увагу на усуненні наслідків корупційних правопорушень,  наголосила на неухильному дотриманні вимог чинного законодавства України. 

Учасники семінару отримали вичерпні відповіді на поставлені питання.

Захід відбувався із використанням відеозв'язку ZOOM.