У нинішній час, не виходячи з дому, можна купити будь-який товар, замовити їжу, забронювати квитки та ще існує безліч інших можливостей, що надає нам доступ до Інтернету.

Отримання онлайн освіти також не залишилось осторонь. Зараз існує безліч курсів, навчальних каналів та вебінарів, які допоможуть Вам здобути нові навики та вміння в тій чи іншій галузі: від звичайного манікюру або шиття до складного програмування.

На вебінарі для безробітних на тему «Навчання онлайн. Освітні портали» фахівцями Карлівської філії презентовані освітні портали, за допомогою яких можна отримати нові знання та компетенції дистанційно, використавши вільний час із користю для себе та своєї майбутньої діяльності.

Серед найпопулярніших:

ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ Державної служби зайнятості https://skills.dcz.gov.ua.  Ця освітня платформа цікава тим, що вона пропонує отримати необхідні знання та навички, які можуть стануть у нагоді у роботі: комунікабельність, стресостійкість, креативність, уміння працювати в команді, навички впевненого користувача різноманітних програм та додатків, і ще багато корисного.

PROMETHEUS https://prometheus.org.ua - перший та найбільший проект безкоштовної освіти для всіх та кожного в Україні. Головною метою проекту є безкоштовне надання онлайн-доступу до курсів університетського рівня всім бажаючим, а також надання можливості публікувати та розповсюджувати такі курси провідним викладачам, університетам та компаніям.

ДІЯ. ЦИФРОВА ОСВІТА. https://osvita.diia.gov.ua Навчання засновано на освітніх серіалах: базові цифрові навички, цифрова грамотність для вчителів, серіал для батьків «Безпека дітей в Інтернеті», онлайн-сервіси для вчителів, оплата комуналки онлайн, «TikTok/Instagram/Facebook: як залишатись в тренді в 2020», «Про кібербулінг для підлітків», «Кіберняні» та інші.

COURSERA https://ru.coursera.org - американський освітній проект, заснований професорами Стенфордського університету. На порталі можна знайти безкоштовні онлайн курси від провідних американських університетів за різними напрямами: державне управління та суспільство, інформаційні технології, особистий розвиток, вивчення мов тощо. Відеолекції читаються англійською мовою, але більшість із них супроводжуються українськими субтитрами.

Для безробітних громадян є унікальна можливість: за умови успішного проходження навчання вони можуть отримати відповідні сертифікати БЕЗКОШТОВНО!

Зарахування здійснюватиметься до 30.09.2020 року. Навчання має бути завершене до 31.12.2020 року.

В умовах карантину із вірою про перспективне майбутнє важливо використовувати всі можливості для  підвищення своєї конкурентоспроможності, тому для безробітних осіб є актуальним  питання здобуття нових навиків за допомогою Інтернету.

Саме тому даній темі присвячений окремий вебінар, протягом якого слухачі отримали всебічну інформацію, та, сподіваються організатори, залишились задоволені та вдячні за продемонстрований матеріал.