В Хорольському відділі Лубенської філії Полтавського обласного центру зайнятості  проведено плановий семінар-навчання для працівників відділу з питань вивчення Закону України «Про запобігання корупції».

Серед інших вимог Закону, вивчалися, зокрема питання запобігання та способи врегулювання конфлікту інтересів у посадових осіб юридичної особи публічного права.

До участі в семінарі запрошено завідувача  сектору «Хорольське бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталію Тарасенко. Вона детально розповіла про причини виникнення корупції, відповідальність за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, а також заходи зовнішнього та самостійного врегулювання конфлікту інтересів.

Активну участь в проведенні семінару взяла начальник Хорольського відділу Лубенської філії Полтавського ОЦЗ Леся Тютюнник. Вона роз’яснила особливості запобігання конфлікту інтересів у посадових осіб відділу, підвела підсумки тематичного заняття.

В проведеному заході взяли участь 5 працівників Хорольського відділу, які отримали вичерпні відповіді на запитання.