Робота з вивчення антикорупційного законодавства, недопущення корупційних правопорушень проводиться в обласній службі зайнятості на постійній основі.

Саме на виконання відповідного плану роботи 27 жовтня в Оржицькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості відбулося відповідне тематичне заняття під головуванням директора філії Валерія Кирпаня.

У ході навчання обговорено ряд тематичних питань стосовно практичного застосування антикорупційного законодавства. Зокрема йшлося про недопущення отримання працівниками неправомірної вигоди, обмежень щодо отримання подарунків та поводження з ними.

Про  види відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, та практичні аспекти реалізації антикорупційного законодавства за результатами аналізу відповідної судової практики, розповів провідний фахівець відділу надання соціальних послуг Роман Гученко.

Конкретні приклади з життя, які розглядалися в судових залах, дають можливість побачити можливі негативні наслідки незнання антикорупційного законодавства або його ігнорування посадовими особами.