8 червня 2018 року в Чутівській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості проведено планове тематичне антикорупційне заняття з теми «Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів» для працівників .

Під час семінару фахівець з питань зайнятості 1 категорії Чутівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Сергій Забара розповів про важливість профілактики корупції, та таке явище, як «конфлікт інтересів». В ході доповіді були проаналізовано сутність цього явища та його складові, алгоритм дій посадової особи при виявленні конфлікту інтересів. Працівників установи повідомлено про види юридичної відповідальності за вчинення правопорушень пов’язаних з корупцією. 

В заході взяв участь заступник начальника Чутівського бюро правової допомоги Анатолій Турчин, який ознайомив присутніх з основними засадами антикорупційної стратегії на 2018-2020 р. та розповів про обмеження щодо одержання подарунків посадовими особами.

З підсумком виступила директор Чутівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Наталія Шаптала, яка наголосила на важливості дотримання антикорупційного законодавства при виконанні службових обов’язків.

В ході проведення заходу працівники центру зайнятості отримали від доповідачів вичерпні відповіді на поставлені питання. Участь прийняли 8 працівників Чутівської районної філії Полтавського ОЦЗ.