У Новосанжарській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості триває  інформаційно - роз'яснювальна робота з недопущення правопорушень, пов'язаних із корупцією.

У Новосанжарській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості начальник Новосанжарського бюро правової допомоги Андрій Чернуха провів інформаційно - роз’яснювальну роботу щодо недопущення  посадовими особами та фахівцями правопорушень, пов’язаних із корупцією.

Під час семінару висвітлені такі питання:  реальний та потенційний конфлікт інтересів, алгоритм дій при конфлікті інтересів, роз’яснення поняття “подарунку” та питання щодо заповнення електронних декларацій.

Андрій Сергійович наголосив на тому, що посадові особи та працівники філії можуть бути притягнуті до  кримінальної  та  адміністративної  відповідальністі за вчинення корупційних правопорушень, а також на  важливості  усвідомлення кожним працівником: не породжувати дій та не провокувати поведінку, що  можуть розціненюватись як корупційні прояви та мати негативні наслідки.

Слухачі отримали вичерпні відповіді на всі запитання, які виникли під час тематичного заняття.