З метою удосконалення та закріплення знань чинного антикорупційного законодавства в Оржицькому відділі Лубенської філії Полтавського обласного центру зайнятості проведено планове навчання для працівників щодо виявлення корупційних ризиків, що  можуть виникнути в їх діяльності, а також усунення умов та причин виникнення цих ризиків. У ході навчання обговорено основні положення Закону України «Про запобігання корупції».

    Консультант роботодавця Володимир Сук звернув увагу на види корупційних ризиків, а саме, що корупційні ризики класифікуються за різними критеріями. За поширеністю корупційні ризики можна розташувати в такому порядку: недоброчесність посадових осіб;  виникнення конфлікту інтересів;  недостатній рівень контролю або безконтрольність з боку керівництва;  наявність дискреційних повноважень. Оцінювання корупційних ризиків проводиться з метою встановлення ймовірності вчинення корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень працівниками, встановлення причин, умов та наслідків можливого вчинення таких правопорушень, а також аналізу ефективності існуючих заходів контролю, спрямованих на запобігання реалізації корупційних ризиків.

    З підсумком виступив начальник Оржицького відділу Лубенської філії Полтавського обласного центру зайнятості Валерій Кирпань, зазначивши важливість даного питання у діяльності відділу, а також відповів на окремі додаткові запитання.