Кожен хлопчисько в дитинстві мріє бути захисником своїх рідних і близьких. А стояти на сторожі рубежів рідної землі властиво кожному патріотові своєї Батьківщини. Тож , приймаючи рішення про вибір професії необхідно пам’ятати про деякі особливості, які має військова служба.

22 березня 2018 року в приміщенні Гадяцького районного військового комісаріату, з метою ознайомлення випускників з професією військовослужбовця, відбулася професіографічна екскурсія для учнів Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки та Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4.

Геннадій Куліш, капітан Гадяцького РВК, розповів учням про переваги навчання у таких вищих навчальних закладах, як Харківський університет повітряних сил ім. І. Кожедуба, Академії сухопутних військ ім. Гетьмана П. Сагайдачного, Військовій академії м. Одеси, Військовому інституті Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Військовому інституті комунікацій та інформатизації.

Учні мали можливість ознайомитись зі зброєю та військовою амуніцією, власноруч розібрати та зібрати автомат.

Впевнені, що школярі отримали корисну та необхідну інформацію для себе, та обов’язково оберуть вірний шлях у своє майбутнє.