Професійні семінари для батьків періодично проходять у Диканській міськрайонній філії Полтавського обласного центру зайнятості.  Організовують їх разом із соціальним партнером – районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Тематика їх різна. Ведучі, приміром, розповідають присутнім,  як створювати прийомну чи патронатну сім'ю, дитячий будинок сімейного типу, хто може бути батьками-вихователями, патронатними вихователями та як оплачується їх праця тощо.  

На черговій спільній тематичній зустрічі з батьками школярів 10 липня говорили про вибір професії дітьми.

Представник центру СССДМ Валентина Книш розповідала учасникам семінару, як допомогти, підказати підліткам правильні дії в професійному виборі, як їх підтримати, на що звернути увагу. 

Дитина має право на власний вибір з урахуванням своїх бажань, здібностей і можливостей, але зідійснювати вибір треба під керівництвом дорослих.

Профорієнтатор Лариса Дмитренко інформувала про можливість профорієнтаційного тестування дітей у службі зайнятості і запросила приходити з дітьми на тестування до філії також і в літній період. Батькам порекомендували по можливості відвідувати зі старшокласниками дні відкритих дверей і виїзні заходи навчальних закладів, де презентуються різні професії і спеціальності.