Вибір професії – справа нелегка і дуже відповідальна. Це виважений, самостійний і свідомий крок людини у доросле життя. Обрати саме свій професійний шлях і ним йти є  найважливішим у житті, від цього залежить успішне майбутнє людини.

3 квітня 2018 року для учнів 8-11 класів, в приміщенні Гадяцької спеціалізованої школи – інтернату ім. Є.П.Кочергіна, Гадяцькою міськрайонною філією Полтавського обласного центру зайнятості організовано і проведено ярмарок професій «Веселка робітничих професій». В заході взяли участь Харківський Національний фармацевтичний університет, Полтавський коледж харчових технологій,  Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка, роботодавці.

У фойє школи-інтернату учням було представлено агітаційні та інформаційні стенди навчальних закладів. Школярі мали змогу ознайомитися з описами професій, паспортами підприємств, різноманітними інформаційними матеріалами служби зайнятості, пройти профдіагностичне тестування та отримати кваліфіковану допомогу спеціалістів центру зайнятості.

На сцені актового залу відбулася урочиста частина заходу, який розпочала начальник відділу активної підтримки безробітних Гадяцької міськрайонної філії Тетяна Максімова. Вона наголосила на важливості правильного вибору майбутнього виду професійної діяльності для успішного кар’єрного росту та досягнення високих професійних результатів. Вона запевнила учнів у тому, що служба зайнятості – порадник і надійний помічник у цій важливій справі.

Про професії та навчальні заклади розповіли гості – представники Харківського Національного фармацевтичного університету, Полтавського коледжу харчових технологій,  Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка. Студенти Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка запропонували учням переглянути прекрасні виступи талановитих колективів.

По закінченню заходу школярі отримали буклети та брошури з інформацією про презентовані навчальні заклади, поспілкувалися з їхніми представниками, отримали відповіді на питання, які їх хвилювали.