Саме про це йдеться на семінарах з безробітними, які активно проводить служба зайнятості спільно з представниками військових комісаріатів. 27 листопада 2019 року в приміщенні Семенівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості відбувся  Семінар з орієнтації на службу в ЗСУ за участі військового комісара Семенівського РВК Ігора Співака.

 

Ігор Вікторович наголосив, що служба в Збройних силах України за контрактом може вирішити питання працевлаштування безробітних з достойним рівнем оплати праці.

Під час заходу він надав повну та вичерпну інформацію щодо можливості проходження військової служби за контрактом, ознайомив з перевагами проходження служби за контрактом та зарахування до резерву Збройних сил України; розповів про перспективу контрактної служби, грошове та матеріальне забезпечення військовослужбовців, соціальний та правовий захист, пільги контрактників. Учасники заходу дізналися про військові частини, які найбільше потребують укомплектування, отримали інформаційні матеріали та записали контактні телефони, за якими можна проконсультуватися в індивідуальному порядку.

Слухачі мали змогу отримати фахові відповіді на запитання, зокрема щодо умов укладання контракту та проходження служби.