З нагоди відзначення Міжнародного дня соціальної справедливості 20 лютого 2018 року Новосанжарською районною філією Полтавського обласного центру зайнятості  проведено шкільний профінформаційний груповий захід «Моя майбутня професія» на базі Малоперещепинського загальноосвітнього закладу Малоперещепинської об’єднаної територіальної громади.

Часто обрана професія визначає майбутнє людини, тому до її вибору необхідно від самого початку поставитися з усією серйозністю. Метою проведеного заходу було спрямування юнаків і дівчат на вибір майбутньої професії, ознайомлення з ринком праці та спеціальностями, яких він потребує, активізація профорієнтаційної роботи серед учнів, популяризації соціальних послуг та формування позитивного іміджу державної служби зайнятості серед молоді.

Перед школярами виступив завідувач сектору активної підтримки безробітних Новосанжарської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Олександр Олександрович Поціпко, який ознайомив учнів зі світом професій, варіантами вибору професійного майбутнього, перспективністю затребуваних на ринку праці професій. Також зазначив, що молодим людям, які ще не мають досвіду роботи, необхідної кваліфікації, важко конкурувати на ринку праці з досвідченими працівниками.

Під час заходу було проведено змагально-мотиваційні конкурси з презентації учнівського плакату «Мапа професій мого району», презентації учнівських плакатів «Дерево професій моєї родини» та презентації учнівських медіа-проектів «Професія яку я обираю».

На захід було запрошено також представників місцевих підприємств роботодавців та офіцерів Новосанжарського районного комісаріату. Діти були детально ознайомлені з вимогами що виставляються до майбутніх працівників, особливостями роботи та варіантами професійного розвитку.

Подібні профорієнтаційні заходи зазвичай розширюють кругозір, а головне — майбутні випускники збагачують свої знання про світ професій і мають більше шансів зробити вірний вибір на шляху до вирішення головного питання: «Ким бути?».