Відновивши проведення семінарів, у приміщенні Решетилівської філії Полтавського обласного центру зайнятості, спільно з Управлінням Держпраці в Полтавській області, за участі начальника відділу сім’ї, соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Решетилівської міської ради Дмитра Момота, 17 вересня пройшов спільний семінар “Із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці”. Тема така - “Трудовий договір: поняття, умови укладення, форма, строки і види трудових договорів”.

Розпочала семінар Оксана Гудзенко - заступник начальника відділу організації працевлаштування населення Решетилівської філії. Ведуча нагадала присутнім, що праця як доцільна діяльність людини здійснюється в часі і виражається в конкретній мірі, встановленій суспільством. Серед показників, які характеризують рівень соціальних досягнень країни, важливе значення має тривалість робочого часу і часу відпочинку, тривалість щорічних відпусток. А також розповіла присутнім про нинішній стан ринку праці .

Продовжуючи захід, Дмитро Момот роз’яснив безробітним, що трудові відносини з працівником починаються з прийняття на роботу та оформлення трудового договору. При цьому законодавчо встановлено кілька видів трудових договорів: безстроковий трудовий договір; трудовий договір, укладений на визначений строк; трудовий договір, укладений на час виконання певної роботи; контракт. Визначено дві форми укладення трудового договору: усна і письмова.

У ході зустрічі особлива увага приділена порядку укладання трудових договорів та документів, необхідних при їх укладанні.

По закінченні семінару Дмитро Момот відповів на ряд актуальних питань учасників зібрання.