Вибір професії – це складний і відповідальний крок у житті кожного майбутнього випускника школи. Тому робити цей крок треба обдумано, свідомо. Ярмарки професій, які організовує служба зайнятості сприяють у цьому нелегкому виборі.

11 квітня 2018 року в актовій залі опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа №1 Зіньківської районної ради Полтавської області» відбувся профорієнтаційний масовий захід «Веселка робітничих професій». Зустріч організована та проведена фахівцями з профорієнтації Зіньківської районної філії Полтавської обласної служби зайнятості спільно з педагогічним колективом Зінківської загальноосвітньої школи №1 (опорний заклад).

Аудиторія учнівської молоді, що налічувала 105 школярів 8-11 класів шкіл району, мала змогу познайомитися з такими навчальними закладами: Полтавський університет економіки і торгівлі, Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка, Державний навчальний заклад «Полтавське вище міжрегіональне професійне училище» та Регіональний центр професійно-технічної освіти м. Зіньків.

Представники навчальних закладів ознайомили учнів зі спеціальностями та професіями, за якими ведеться підготовка майбутніх кваліфікованих працівників та зі своїми навчальними закладами, з можливостями вступу, матеріально-технічною базою, а також можливістю працевлаштування після навчання. Знайомство відбувалося у формі презентацій, з метою надання допомоги у свідомому професійному самовизначенні учнівської молоді.

Позитивний настрій тримався на протязі усієї зустрічі, діти захоплено слухали, ознайомлювалися з інформаційними буклетами, що були запропоновані представниками навчальних закладів.