Кожен з нас, хоча б раз у житті, замислювався над тим, ким хоче стати у майбутньому і з якою професією пов’язати свою долю. Саме вибір професії - можливість професійно реалізуватися та побудувати кар’єру. Добре, коли професія розкриває таланти людини, її потенціал, відповідає стану її душі, поклику серця, інтересам та потребам.

10 квітня 2018 року в приміщенні Семенівського НВК №2 для учнів 9-11 класів фахівці Семенівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості провели профорієнтаційний захід «Веселка робітничих професій».

На зустріч до майбутніх випускників приїхали представники Кременчуцького льотного коледжу НАУ, Міжрегіонального центру перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м. Хорол, Харківського національного фармацевтичного університету.

Учасники заходу дізналися про професії, за якими здійснюється навчання в презентованих закладах, ознайомилися з умовами вступу, матеріально-технічною базою, а також можливостями працевлаштування після закінчення навчання.

Приємне враження на глядачів молодіжного профорієнтаційного заходу справили виступи студентів навчальних закладів.

Бажаючі мали змогу пройти профдіагностичне обстеження за методиками, що надають можливість визначити схильність особи до певного типу професій, згідно особистісних здібностей, умінь та навичок.