Щороку перед випускниками загальноосвітніх шкіл постає чи не найважливіше завдання в їх житті - обрання професійного шляхуї. Учням необхідно визначитися, яку професію обрати, щоб була і до душі, і на ринку праці мала попит. Якраз тут і приходять на допомогу школярам фахівці служби зайнятості.

30 березня 2018 року у Кременчуцькій загальноосвітній школі № 26, за сприянням Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості, відбувся профорієнтаційний захід «Веселка робітничих професій». Метою цього заходу було ознайомлення учнів випускних класів з професіями, на які навчають професійно-технічні заклади м. Кременчука та підготувати учнів до усвідомленого і відповідального професійного самовизначення.

Захід розпочався виступом заступника начальника відділу активної підтримки безробітних Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості:«Вибір професії – це важливий крок, від якого буде залежати все Ваше майбутнє. Сьогоднішній захід покликаний ознайомити Вас з професіями, які є актуальними на ринку праці. Я сподіваюсь, що наша зустріч не пройде даремно і допоможе Вам обрати справу, яка буде приносити задоволення та матеріальні блага».

 

Далі розпочалися презентації  Кременчуцького професійного ліцею ім.А.С. Макаренка, Кременчуцького професійно- технітехнічного училища № 26, Вищого професійного училища № 7 та Регіонального центру професійної освіти № 1 м. Кременчука. Школярі дізналися про професії, які можна здобути у навчальних закладах та про дозвілля студентів. Старшокласники отримали вичерпну інформацію про професії(спеціальності), за якими здійснюється підготовка спеціалістів, про особливості навчально-виховного процесу, про умови вступу і проживання у гуртожитках, специфіку проходження практики та інше. Увагу учнів привертали цікаві майстер-класи, яскраві костюми та творчі номери, які демонстрували студенти училищ.

На захід були запрошені учні Кременчуцьких загальноосвітних шкіл №26, №31, №8, №17 та №12. Всього захід відвідали 602 учні.