Для шукачів роботи, які перебувають на обліку в Глобинській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості, спільно з бюро правової допомоги днями проведений дистанційний захід на тему: «Профілактика порушень вимог законодавства з охорони праці на робочому місці».

У ході проведення вебінару начальник відділу «Глобинське бюро правової допомоги» Максим Журенко Максим Журенко обговорив з учасниками онлайн-спілкування питання організації системи охорони праці на виробничих об’єктах,  профілактики порушень вимог безпеки праці, проведення розслідувань нещасних випадків на виробництві та перевірок дотримання законодавства з охорони праці. А також наголосив на важливості дотримання вимог законодавства з охорони праці й вчасного проведення інструктажів з техінки безпеки для всіх співробітників, адже від цього залежить життя та здоров’я працівників на підприємстві.

Ведучий звернув увагу на те, що організація охорони праці на підприємстві покладається на роботодавця. Останній зобов'язаний створити на робочому місці в кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці.