У Решетилівській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості відбувся тренінг-вебінар на тему «Мотивація до праці».

Фахівець з профорієнтації Юлія Джос розповіла безробітним на зміст і поняття «мотивації», вплив мотивації на діяльність та досягнення поставлених цілей.

Спеціаліст запропонувала учасникам вебінару декілька мотиваційних вправ, що відтворювали можливі варіанти подій, які виникають у житті людини.

Такі тренінги є вкрай актуальними та важливими, бо не лише формують оптимістичне мислення у людей, які опинилися у стресовій ситуації, (зокрема стикнулися з безробттям), а й розвивають відповідальність за особистісне та професійне самовдосконалення.

У засіданні клубу для безробітних взяв участь заступник начальника відділу «Решетилівське бюро правової допомоги» Олег Шкурупій.

Він акцентував увагу присутніх на перевагах легального працевлаштування, зокрема це наявність страхового стажу, соціальні гарантії, своєчасна та в повному обсязі виплачена заробітна плата, можливість захисту трудових прав у судах тощо.  

 З боку клієнтів служби зайнятості відчувалася зацікавленість до обговорюваних питань.