Під час пошуку роботи можна підвищити свою освіченість, не виходячи з дому – саме для цього засновані різні освітні платформи  -  «Дія», Освітній портал ДСЗ, Lingva, Prometheus та інші. Починаючи з червня 2020 року, безробітні мають унікальну можливість отримати нові знання та навики від викладачів провідних американських університетів на платформі COURSERА.

Це освітній проект, заснований професорами Стенфордського університету. На платформі понад 3 800 курсів та 400 спеціалізацій.

Карлівська міськрайонна філія обласного центру зайнятості періодично проводить тематичні вебінари для безробітних, де розповідається про можливості навчання й безкоштовного отримання сертфіката на Сourserа. 

Зараз на цій платформі навчається 9 безробітних Карлівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості. Вже отримано 4 сертифікати. Зареєстровані учасники  виявили бажання вивчити додатково ще декілька курсів, впевнившись у простоті отримання знань. Адже така можливість випадає не завжди.

Зважаючи на велику кількість бажаючих, реєстрацію безробітних і вибір ними курсів продовжено до 31 жовтня 2020 року, але потрібно буде завершити навчання до 31 грудня нинішнього року. 

Всіх, кому цікаво онлайн навчання, запрошують взяти участь у вебінарах,  де фахівці філії детальніше розповідають про Сourserа. 

За докладнішою інформацією звертайтеся до свого кар’єрного радника.

Таким чином, залишаючись на обліку в пошуках роботи, можна отримати нові знання та уміння, не виходячи з дому, а потім з новими навичками відкрити для себе більше перспектив щодо пошуку підходящої роботи.