15 cерпня 2017 року в Семенівському районному центрі зайнятості проведено плановий семінар-навчання для працівників центру зайнятості з питань вивчення Закону України «Про запобігання корупції».

Серед інших вимог Закону, вивчалися, зокрема питання запобігання та способи врегулювання конфлікту інтересів у посадових осіб юридичної особи публічного права.

До участі в семінарі запрошено головного спеціаліста Семенівського бюро правової допомоги Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги СінельникСвітлану. Фахівець детально розповіла про причини виникнення корупції, відповідальність за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, а також заходи зовнішнього та самостійного врегулювання конфлікту інтересів.

Активну участь в проведенні семінару брала директор районного центру зайнятості Лариса Губарь. Так, вона роз’яснила особливості запобігання конфлікту інтересів у посадових осіб базового центру зайнятості, підвела підсумки тематичного заняття.

В проведеному заході прийняли участь 11 працівників центру зайнятості, які отримали необхідні відповіді на запитання.