З метою підвищення кваліфікації з актуальних питань роботи в Миргородському міськрайонному центрі зайнятості постійно проводяться навчання.

Вивчення антикорупційного законодавства також здійснюється на постійній основі. Так, 17 червня 2016 року, за участю прокурора Миргородської місцевої прокуратури Петренка П.С., в центрі зайнятості на навчанні було розглянуто питання запобігання посадовими особами виникнення конфлікту інтересів. Зокрема, розглянуто юридично-правове поняття «потенційний конфлікт інтересів», «реальний конфлікт інтересів», «приватний інтерес» та ін. Встановлені ситуації, за яких посадові особи центру зайнятості повинні повідомляти безпосередніх керівників про наявність потенційного конфлікту інтересів, обговорений алгоритм дій працівників для його врегулювання.

Доповідачем також наголошувалось, що для запобігання та врегулювання конфлікту інтересів посадовим особам центру зайнятості необхідно діяти у відповідності до Закону України “Про запобігання корупції” (ст.ст. 28-36).

В навчанні взяли участь 25 працівників Миргородського міськрайонного центру зайнятості.