В Лохвицькому районному центрі зайнятості постійно здійснюються заходи щодо вивчення та виконання Закону України «Про запобігання корупції».

Протягом 2016 року систематично заслуховувалась інформація стосовно запобігання правопорушенням, пов’язаним з корупцією, проводились тематичні заняття. Здійснювалась роз’яснювальна робота серед працівників з метою підвищення рівня знань з питань антикорупційного законодавства.

Зазначені заходи продовжуються і в 2017 році. Так, 15 лютого 2017 року у базовому центрі зайнятості для фахівців проведено семінар-навчання з питань запобігання і протидії корупції. Мета проведення семінару - ознайомлення працівників із вимогами законодавства щодо запобігання корупції, зокрема, правопорушень, пов’язаних з корупцією.

В ході проведення семінару-навчання виступила директор центру Щербак Н.Ф., яка особливу увагу приділила питанням визначення юридичного поняття «корупція», «корупційне правопорушення», «конфлікт інтересів», «суб’єкт відповідальності за корупційні правопорушення». Вона ознайомила всіх присутніх з вимогами законодавства щодо запобігання корупції, проінформувала про види адміністративної та кримінальної відповідальності за корупційні правопорушення та про відшкодування шкоди, завданої внаслідок корупційного правопорушення.

Доповідач також проінформувала  учасників семінару щодо основних вимог Закону щодо попередження виникнення конфлікту інтересів та про способи його врегулювання. Учасникам семінару додатково роз’яснено про обмеження щодо використання службового становища, одержання подарунків.

У роботі семінару - навчання прийняла участь керівник відділу Лохвицького бюро правової допомоги Туник М.І., яка розповіла присутнім про адміністративно - правові та кримінально - правові заходи протидії корупції. Крім того, з метою надання методично - правової допомоги роз’яснила присутнім порядок електронного декларування за 2016 рік, а також особливості заповнення та подання електронних декларацій.

Підводячи підсумки семінару - навчання, на якому були присутніми 13 працівників базового центру зайнятості, Щербак Н.Ф. акцентувала увагу на необхідності суворого дотримання вимог Закону України “Про запобігання корупції”.