16 червня 2017 року в Чутівському районному центрі зайнятості проведено плановий тематичний семінар «Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів» для посадових осіб центру зайнятості.

Під час семінару юрисконсульт Чутівського районного центру зайнятості Сергій Забара розповів про важливість профілактики правопорушенням пов’язаним з корупцією, зокрема таким проявам як «потенційний та реальний конфлікт інтересів». В ході доповіді були проаналізовано сутність цього явища та його складові, а також алгоритм дій посадової особи при виявленні конфлікту інтересів.

В семінарі взяв участь головний спеціаліст Чутівського бюро правової допомоги Анатолій Турчин, який розповів про адміністративну та кримінальну відповідальність за вчинення корупційних правопорушень. Доповідач також проінформував учасників семінару щодо основних вимог Закону України «Про запобігання корупції» щодо попередження виникнення конфлікту інтересів та про способи його врегулювання. Слухачам семінару також було доведено вимоги Закону про обмеження, які поширюються на посадових осіб юридичної особи публічного права, зокрема щодо використання службових повноважень чи свого становища, обмеження щодо одержання подарунків.

З підсумком виступила директор центру Наталія Шаптала яка наголосила на необхідності безумовного дотримання антикорупційного законодавства посадовими особами центру зайнятості при виконанні службових обов’язків.

В ході проведення заходу працівники центру зайнятості отримали від доповідача вичерпні відповіді на поставлені питання. В семінарі прийняли участь 8 працівників Чутівського районного центру зайнятості.