16 лютого 2018 року учні 9-их класів Горішньоплавнівської загальноосвітньої школи №6 відвідали підприємство текстильної промисловості "ВАЛЕРІ-ТЕКС". Метою екскурсії було ознайомлення учнів із особливостями організації та управління виробництвом трикотажного полотна та пошиву одягу на підприємстві, яке займає лідируючі позиції на ринку.   

У ході екскурсії учні дізналися про історію створення та походження назви торгової марки, яка сьогодні є однією із найвідоміших в Україні, про виробничі потужності, збутову політику та конкурентне середовище підприємства, про процеси організації виробництва, умови та оплату праці персоналу. Учні ознайомились з технологічним процесом виробництва трикотажного полотна на обладнанні від найкращих світових виробників, з роботою підрозділів підприємства та отримали відповіді на свої питання. 

Трикотаж в Горішніх Плавнях - це не тільки красиві і яскраві речі, а також комфортна, безпечна і практична продукція, розроблена із застосуванням високоякісних трикотажних полотен, швейної фурнітури європейських виробників та зусиллями професійних дизайнерів-модельєрів. Напередодні кожного сезону розробляється нова, сучасна колекція одягу, з якої можна ознайомитися у каталозі. 

Горішньоплавнівський трикотаж - це ексклюзивний, сучасний і багатофункціональний трикотаж, який підходить для будь-якого призначення і пори року. Завдяки великому досвіду на ринках трикотажних виробів, цей трикотаж вже встиг завоювати хорошу репутацію і довіру своїх клієнтів. Всі вироби трикотажу в Горішніх Плавнях мають багату палітру кольорів трикотажного полотна, а також цікавий і модний дизайн. 

По завершенню екскурсії учні та викладачі завітали до фірмового магазину, де змогли ознайомитись із повним асортиментом одягу та здійснити покупки.

Зараз на ринку праці, нашого міста, користується попитом професія – «швачка». Наш потенційний роботодавець відчуває складнощі в пошуку хороших працівників для своєї галузі, і в цих випадках на допомогу роботодавцю стає Державна служба зайнятості.