03 квітня 2018 року фахівці Горішньоплавнівської міської філії Полтавського обласного центру зайнятості разом з інспектором ювенальної превенції Ларіковою О.М. та дільничним офіцером поліції Дем’янчуком Ю.В. для учнів 8-х класів ЗОШ № 1 м. Горішні Плавні було організовано та проведено екскурсію по приміщенню відділення поліції № 2 Кременчуцького ВП ГУНП в Полтавській області. 

Темою зустрічі була адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх за найбільш поширені правопорушення серед дітей. В ході живого діалогу поліцейські розповіли дітям як не стати жертвами злочинів, наголосили на дотриманні особистої безпеки, особливо під час користування інтернет - ресурсами у зв’язку з появою в мережі небезпечних груп, що пропагують вчинення самоушкоджень та самогубств. На кожне запитання, які ставили школярі, правоохоронці надавали реальні приклади зі своєї професійної практики.

В ході заходу учням було продемонстровано зброю та засоби індивідуального захисту, а також спеціальні засоби, якими користуються поліцейські в повсякденній роботі. 
         Під час  живого діалогу співробітники відділення поліції відповідали на запитання дітей стосовно основних характеристик зброї, школярам було надано можливість приміряти засоби індивідуального захисту, роздивитися та потримати учбову зброю в руках.

Завершуючи зустріч, наша делегація вручила працівникам поліції Подяку за співпрацю у організації профорієнтаційної та превентивної роботи  і виготовлений учнями оберіг з побажаннями спокою, миру і стабільності у державі.