Спеціалісти служби зайнятості під час вебінару продемонстрували безробітнім онлайн-презентацію із запрошенням долучитися до військової служби.

Фахівці Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості, під час чергового інформаційного вебінару для безробітних, запрошували учасників долучитися, за бажанням, до контрактної служби, щоб таким чином ще й мати змогу отримати нову актуальну роботу.

До спеціалістів центру зайнятості звернувся Сергій Глоба, представник рекрутингової групи 28-мої Окремої механізованої бригади імені Лицарів зимового походу Збройних сил України, із проханням сприяти залученню громадян, які виявлять бажання служити за контрактом.

Сергій надав матеріал з презентацією, де докладно розповідається про переваги військової служби у цій бригаді.

Фахівці відділу активної підтримки безробітних, під час чергового вебінару, (які проводяться у Кременчуцькому центрі зайнятості регулярно, кожного робочого дня з початку дії карантину), транслювали презентацію учасникам заходу.

Окрім цього, шукачам роботи, присутнім на вебінарі, надали пояснення щодо військової служби за контрактом, пояснили вимоги до кандидатів. 

Присутня на заході представник бюро надання безоплатної первинної правової допомоги Світлана Терещенко надала учасникам юридичні пояснення з боку законодавства про військову службу, права та привілеї, на які в нашій країні можуть розраховувати військові.  

Учасники ставили запитання стосовно працевлаштування, пошуків роботи та особливостей взаємодії із службою зайнятості на час карантину, уточнювали деталі для проходження військової служби, цікавилися нюансами у законодавстві щодо роботи в режимі карантину.

Загалом захід пройшов у жвавій атмосфері зацікавленості присутніх до обговорюваної теми: військова служба за контактом як варіант офіційного працевлаштування.